سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی
بستن تبلیغات [X]
دستگاه حضور و غیاب

مدیریت ساعات کارکنان با قلمرو اجرای حقوق و دستمزد همراه است. طبق ، شما باید از روش زمان سنجی استفاده کرده و سوابق مربوط به کارمندان بدون مزاحمت خود را حفظ کنید. ساعت زمان کارمند یکی از انواع سیستم زمان سنجی است که می توانید استفاده کنید.

ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید ساعتهای زمانی کارمندان چیست ، انواع متداول ساعتهای زمانی در محل کار ، مزایا و معایب استفاده از آنها و قوانین وقت گیری چیست.

ساعت زمانی چیست؟

ساعت ساعت وسیله ای است که کارمندان هنگام ساعت و خارج از کار از آن برای ضبط استفاده می کنند. به طور کلی ، کارمندان کارت زمان خود را به صورت دستی در دستگاه قرار می دهند یا یک دکمه را فشار می دهند. دستگاه تاریخ و زمان ضرب و شتم کارکنان در داخل و خارج را ثبت می کند. کارکنانی که از ساعتهای ساعت استفاده می کنند باید از نظر جسمی حضور داشته باشند تا ساعت کار و خارج از کار را انجام دهند.

بسته به نوع ساعت زمانی که استفاده می کنید ، ممکن است لازم باشد کارت های زمانی را از کارمندان در پایان دوره زمانی جمع کنید. می توانید از اطلاعات ساعتهای زمانی برای ایجاد و اجرای لیست حقوق استفاده کنید.

ساعتهای معمول در محل کار

اگر شما علاقه مند به استفاده از ساعت زمانی در تجارت خود هستید ، می توانید سیستمی را انتخاب کنید که برای شرکت کوچک شما بهترین عملکرد را داشته باشد.

ساعت های مختلفی برای انتخاب وجود دارد ، از جمله این گزینه های معمول:

 • ساعت زمان کارت پانچ
 • ساعت دیجیتالی
 • ساعت بیومتریک

گزینه punch card time clock روش سنتی نگهداری وقت است که شما می توانید آن را با ورود به ساعت و خارج از آن مرتبط کنید. با داشتن ساعت زمان کارت پانچ ، کارمندان کارت زمان کاغذ را وارد دستگاه می کنند که تاریخ و زمان کارت را مهر یا مشت می کند.

ساعت دیجیتال به جای چاپ اطلاعات روی کارت ساعت کارمند ، اطلاعات کارت زمان را در سیستم ذخیره می کند. کارمندان ممکن است یک نشان را از طریق ساعت زمان دیجیتال بکشند یا کدی را برای ورود و خروج وارد کنند.

نوع دیگری ازدستگاه کارت زنی که ممکن است از آن استفاده کنند ، ساعت بیومتریک است. ساعت بیومتریک ممکن است دارای اثر انگشت یا اسکن صورت باشد که کارمند را شناسایی کرده و آنها را داخل یا خارج می کند. با این حال ، برخی از ایالت ها قوانینی در مورد استفاده از ساعت های بیومتریک دارند ، بنابراین ابتدا با دولت خود مشورت کنید.:: برچسب ها : دستگاه کارت زنی , دستگاه ورورد و خروخ کارتی ,
ن :
ت : پنجشنبه 21 اسفند 1399

دستگاه کنترل تردد، یکی از مهم‌ترین اجزای امنیتی یک سازمان است!
اگر شما در سازمانی کار می‌کنید که اهمیت بخش‌ها و پرسنل برای مدیریت اهمیت زیادی داشته باشد؛ حتما یکی از دستگاه‌های کنترل تردد را در سازمانتان دارید!
عملکرد این سیستم به گونه ای است که دسترسی افراد را به مناطق مختلف سازمان محدود می‌کند و با شناسایی هویت هر فرد، اجازه‌ی دسترسی به یک محل خاص را فقط به تعداد محدودی می‌دهد که برای دستگاه شناخته شده هستند!
در موارد دیگر نیز، از گیت‌های کنترل تردد برای نفرشماری استفاده می‌شود.
حالا اگر شما به دنبال این هستید که یک دستگاه کننترل تردد به چه دردی می‌خورد و این که آیا می‌تواند دردی از دردهای سازمان شما را دوا کند؛ لطفا تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید.
ما در شرکت جهان گستر پارس قصد داریم تا اطلاعاتی جامع و کامل در اختیار شما قرار دهیم!

گیت کنترل تردد چیست؟

دستگاه کنترل تردد پرسنل، یکی از دستگاه‌های حفظ امنیت و کنترل ورود و خروج کارکنان است که تعیین می‌کند چه افرادی اجازه‌ی دسترسی به منابع یک سازمان را داشته باشند!
در مقاله‌ی دستگاه ورود و خروج بیشتر در این‌باره توضیح داده‌ایم.
برای مثال اگر در سازمان شما، اتاق یا انبار خاصی وجود داشته باشد که منابع با ارزشی در آن وجود دارد؛ احتمالا یکی از این دستگاه‌های کنترل تردد را نیز بر روی درب آن اتاق مشاهده کرده‌اید که فقط افراد خاصی با نشان دادن چهره یا اثر انگشت خود به دستگاه، یا حتی شاید خیلی ساده‌تر با کشیدن یک کارت تردد، اجازه‌ی ورود به اتاق را پیدا می‌کنند و بقیه‌ی افراد سازمان هر چقدر که خودشان را بکشند هم اگر کارتی برای دستگاه حضور و غیاب نداشته باشند؛ اجازه‌ی ورود به انبار را نخواهند داشت!
البته حتما لازم نیست در یک سازمان فوق امنیتی و سری کار کنید همه‌ی ما در ترددهای روزمره‌مان از این دستگاه‌ها دیده‌ایم و استفاده کرد‌ه‌ایم!
یادتان نمی‌آید کجا آن‌ها را دیده‌اید؟
بله در ایستگاه‌های مترو و BRT تعداد زیادی از همین دستگاه‌های کنترل تردد کارتی را می‌‌توانید مشاهده کنید که بارها و بارها با زدن کارت مترویتان از آن‌ها عبور کرده‌اید!
یا حتی در بسیاری از پارکینگ‌های مجتمع‌های خرید و اماکن عمومی هم کارتی برای شما صادر می‌شود و تا زمانی که آن کارت را به متصدی پارکینگ ندهید؛ او اجازه‌ی خروج را به شما نخواهد داد و گیت کنترل تردد برای شما بالا نخواهد رفت!
ناگفته نماند به گیت کنترل تردد، می‌تواند راهکار مدارس کشور برای کنتل ورود و خروج دانش‌آموزان باشد.

نرم افزار اکسس کنترل

دستگاه کنترل تردد کارکنان چگونه کار می‌کند؟

گیت‌های کنترل تردد با استفاده از کلید، سوئیچ، ریموت، کارت و به طورکلی یک کنترلر، فعال می‌شوند و اجازه‌ی ورود به افراد را می‌دهند.
سامانه‌های کنترل تردد، معمولا متصل به یک درب یا قفل الکترونیکی هستند و معمولا شیوه‌ی کار آن‌ها به این صورت است که این دستگاه‌ها را بر روی درب اصلی ورودی و یا درهای داخلی مجموعه قرار می‌دهند و یک کاربر مورد اطمینان، باید با ارائه دادن اطلاعاتی به دستگاه از قبیل رمز، کارت، اثرانگشت و یا … قادر به ورود به آن محل خواهد بود.
مثلا در بعضی از موارد کاربر برای کسب اجازه از دستگاه کنترل تردد، باید رمزی را در دستگاه وارد کند.
یا در برخی موارد اگر دستگاه پیشرفته‌تر و به روزتر باشد باید از اثر انگشت یا شناسایی هویت با چهره استفاده شود!
معمولا از دستگاه‌های کنترل تردد اثر انگشتی و چهره برای سازمان‌ها و محل‌هایی که امنیت بسیار بالایی را می‌طلبند استفاده می‌شود ولی برای اماکن عمومی که تردد جمعیت در آن‌ها بسیار زیاد و سریع است؛ و زمان عبور و مرور اهمیت بسیار زیادی دارد از گیت‌های کنترل تردد کارتی استفاده می‌شود!
معمولا سیستم‌های کنترل ترددی که بر روی درب‌ها نصب می‌شوند؛ مجهز به دستگاهی به نام کنترلر هستند.
جالب است بدانید که هر کنترلر، یک نرم افزار مخصوص به خود را دارد که بر روی سرور اصلی نصب می‌شود و فعالیت‌های کنترلر را، کنترل می‌کند.
و آن سرور ممکن ست در آن واحد توانایی کنترل چندین گیت کنترل تردد را داشته باشد!

با انواع مختلف گیت کنترل تردد آشنا شوید!

گیت‌های کنترل تردد در دو نوع متفاوت هستند که هر سازمان باتوجه به نیازهای خود از دستگاه موردنظرش استفاده می‌کند.
اما هرکدام از این گیت‌های کنترل تردد، از نظر سیستم حضور و غیابی که روی آن سوار است، به انواع مختلفی تقسیم میشوند که در ادامه درباره‌ی معایب و مزایای هرکدام کامل توضیح می‌دهیم.
قبل از آن بگوییم که در مقاله‌ی انواع دستگاه حضور و غیاب و موراد استفاده از آن به طور مفصل درباره‌ی انواع دستگاه‌های حضور و غیاب توضیح داده‌ایم.

گیت کنترل تردد شیشه‌ای

گیت کنترل تردد شیشه‌ای، را تابحال در مترو و اماکن مختلف زیاد دیده‌ایم.
در این نوع از گیت کنترل تردد، افراد در وسط گیت قرار می‌گیرند و وقتی فرمان به دستگاه صادر شود درها جمع می‌شوند و به داخل می‌روند. و در این حالت افراد می‌توانند که از گیت عبور کنند.

گیت کنترل تردد سه اهرمی

گیت کنترل تردد اهرمی هم بسیار پر کاربرد است.
نحوه‌ی کار به این صورت است که، وقتی فرمان بگیرند و احراز هویت انجام شود، ضامن دستگاه باز می‌شود و فرد با قدم برداشتن به سمت جلو، می‌تواند اهرم‌ها را بچرخاند و وارد آن محیط یا اتاق خاص شود.

ارتباط گیت کنترل تردد با سیستم حضور و غیاب

گاهی اوقات افراد به دلیل مشغله‌های ذهنی، فراموش می‌کنند که ورود و خروج خود را در شرکت با استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب ثبت کنند.
که این در آینده برایشان مشکل‌ساز می‌شود.

برای حل این مشکل، دستگاه های حضور و غیاب را روی گیت‌های کنترل تردد نصب می‌کنند و چون بدون انگشت زدن و فرمان دادن به هر طریقی، گیت باز نمیشود، افراد مجبور هستند که برای عبور از آن گیت انگشت بزنند و یا کارت خود را وارد کنند که این کار باعث می‌شود ورود و خروج آن‌ها نیز به ثبت برسد.تفاوت این گیت‌ها در نحوه‌ی فرمان دادن به آن‌ها است. فرمان دادن به گیت کنترل تردد، می‌تواند از طریق دستگاه کارتی، اثر انگشتی و … صورت بگیرد.
در ادامه انواع این دستگاه‌ها و روش‌ها را بررسی می‌کنیم.

دستگاه کنترل تردد کارتی

دستگاه‌های کنترل تردد کارتی، معمولا برای دادن اجازه‌ی دسترسی به کاربران از یک کارت استفاده می‌کنند.
بدین صورت که کارتی در اختیار شما قرار می‌گیرد که مجوز ورود به محل مورد نظر را از طریق سرور و گیت کنترل تردد دارد.
شما برای ورود به محل، کافیست کارت خود را بر روی کارتخوانی که روی دستگاه قرار دارد بکشید یا فقط روی آن قرار دهید.
اگر بارکد ثبت شده بر روی کارت شما از طرف دستگاه اجازه‌ی عبور داشته باشد گیت باز می‌شود و شما می‌توانید به محل مورد نظر دسترسی داشته باشید!

در دستگاه‌های کنترل تردد کارتی شما نیازی به به همراه داشتن کلید و یا وارد کردن رمز خاصی ندارید و همین که کارت خود را بر روی دستگاه قرار دهید گیت برای شما باز خواهد شد!

معایب دستگاه کنترل تردد کارتی

اگر بخواهیم معایب این دستگاه کنترل تردد را برای شما ذکر کنیم؛ می‌توانیم به صورت خلاصه به موارد زیر اشاره کنیم!

 • دستگاه امنیت بالایی ندارد و اگر کارت تردد در اختیار افراد نامربوطی قرار بگیرد خیلی راحت امنیت سازمان به خطر خواهد افتاد.
 • کارت کنترل تردد هم مانند تمام اشیایی که روزانه با آن‌ها سر و کار داریم ممکن است در اثر یک بی‌دقتی مفقود شود و صادر کردن مجدد یک مجوز عبور برای سازمان مشکل‌ساز خواهد بود.
  از طرفی کارمند با گم کردن کارت تردد خود، دیگر توانایی دسترسی به محل مربوطه را نخواهد داشت!
 • فرد ممکن ست کارت خود را در خانه یا محل کار، جا بگذارد و در اثر وقوع این اتفاق اجازه‌ی دسترسی به محل مورد نظر را نداشته باشد!

کنترل تردد اتاق سرور

دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی

یکی دیگر از انواع پرطرفدار دستگاه‌های کنترل تردد، دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی است.
دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی به گونه‌ای طراحی شده است که بر روی گیت کنترل تردد شیشه‌ای یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی قرار می‌گیرد و عبور مرور و تردد افراد را با کمک اثر انگشت آن‌ها کنترل و ثبت می‌کند.
دستگاه‌ کنترل تردد اثر انگشتی نسبت به دستگاه‌های کنترل تردد کارتی مزایای بسیاری را به همراه خود دارند!
می‌پرسید مثلا چه مزیت‌هایی؟ الان خدمتتان عرض می‌کنم:

مزیت‌های دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی

 • امنیت عبور و مرور دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی بسیار بالاتر از کارتی است.
  زیرا در دستگاه کارتی همواره بیم آن می‌رود که کارت مجوز تردد به دست افرادی غیر از افراد مجاز بیفتد و برای سازمان خطر آفرین باشد.
  اما در دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی دیگر این مشکل وجود ندارد زیرا اثر انگشت هر فرد مختص به خود اوست و امکان تقلب و ورود افراد غیر مجاز به سازمان وجود نخواهد داشت!
 • یکی دیگر از مزایای دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی این است که امکان گم شدن یا مفقود شدن اثر انگشت شما وجود ندارد!
  یعنی شما هرچقدر هم که تلاش کنید نمی‌توانید اثر انگشتتان را گم کنید! (!)
 • شما نمی‌توانید اثرانگشتتان را در جایی جا بگذارید یا آن را فراموش کنید؛ پس این بدین معنی است که اثر انگشت شما همیشه همراه شماست و شما همیشه مجوز ورود به محل کنترل شده را دارید و این قضیه هیچ‌گاه برای شما مشکل آفرین نخواهد بود.

معایب دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی

درست است که دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی، مزایای بسیاری دارد که در بالا هم چند نمونه از آن‌ها را اتفاقا ذکر کردیم؛ ولی این دستگاه در نار تمام فواید بالاخره معایبی هم دارد که شما باید به عنوان یک خریدار آگاه از آن‌ها مطلع باشید!

 • در این روزهای سخت که تقریبا همه‌ی اقشار جامعه در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا هستند و هر لحظه ریسک ابتلای ما به این ویروس خیرندیده وجود دارد؛ باید از تماس با تمامی سطوح آلوده خودداری کنیم.
  صفحه‌ی اسکنر اثر انگشتی دستگاه کنترل تردد هم، یکی از محل‌های بسیار آلوده است که ریسک شیوع و پخش شدن ویروس را در سازمان زیاد می‌کند.
  از کجا معلوم همان فردی که قبل از شما اثرانگشتش را در دستگاه قرار داد به این ویروس مبتلا نبوده باشد و ویروس را بر روی دستگاه به جا باقی نگذاشته باشد؟!
  پس این از اولین و مهم‌ترین عیب!
 • دومین موضوع مورد تامل این است که قیمت دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی از دستگاه کنترل تردد کارتی و دستگاه‌های رمزی بالاتر هستند و این قضیه ممکن است خیلی مطابق میل کارفرمایان عزیز نباشد!
 • از طرف دیگر سرعت انجام فرآیند شناسایی و صدور مجوز تردد ممکن است طولانی‌تر از دستگاه‌های کارتی و رمزی باشد و این برای شرکت‌هایی که تعداد کارکنان زیادی دارند اصلا مناسب نیست!

گیت کنترل تردد امنیتی

دستگاه کنترل تردد چشمی

یکی از پیشرفته‌ترین مدل‌های دستگاه‌های کنترل تردد، دستگاه‌هی کنترل تردد چشمی هستند که از طریق شناسایی و کنترل عنبیه افراد، مجوز تردد را برای سایرین صادر می‌کنند.
عملکرد این دستگاه بدین صورت است که شما باید در مقابل دوربین دستگاه قرار بگیرید و دستگاه با بررسی عنبیه‌ی شما و پیدا کردن الگویی که مختص به فقط چشم شماست، هویت شما را شناسایی می‌کند و اجازه‌ی عبور و تردد را از گیت برای شما صادر خواهد کرد!

مزایای دستگاه کنترل تردد چشمی

در کنار معایبی که بالا برای دستگاه کنترل تردد چشمی گفتیم، این دستگاه مزایایی هم دارد. تعدادی از این مزایا عبارت‌اند از:

 • دستگاه کنترل تردد چشمی امنیت بسیار بالایی دارد و کسی امکان تقلب و ورود غیرمجاز را ندارد؛
 • عنبیه‌ی چشم یکی از ویژگی‌‌های بیومتریک هر فرد است و امکان گم کردن یا مفقود شدن آن به هبچ وجه برای شخص وجود ندارد!

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

دستگاه کنترل تردد چهره

آخرین نوع از دستگاه‌های کنترل تردد که در این مقاله با آن آشنا می‌شویم همین دستگاه‌های کنترل تردد چهره هستند!
شما برای این که بتوانید مجوز عبورتان را از دستگاه‌ کنترل تردد چهره بگیرید؛ باید در مقابل دوربین دستگاه قرار بگیرید و دستگاه با شناسایی چهره‌ی شما بتواند مجوز عبور را برایتان صادر کند.
دستگاه‌های کنترل تردد چهره معمولا به نور محیط حساس هستند و ممکن است عامل نور در عملکرد شناسایی آن‌ها اختلال ایجاد کند.
بدین شکل که در محیط‌های پرنور یا کم‌نور سنسور تشخیص چهره قابلیت خود را از دست می‌دهد و یا عملکرد آن مختل و با مشکل مواجه خواهد شد.
سرعت شناسایی چهره در این دستگاه‌ها کمی پایین است و ممکن است مدت زمانی طول بکشد تا چهره شناسایی شود. به همین دلیل خرید آن را برای سازمان‌های شلوغ و پر رفت و آمد توصیه نمی‌کنیم.

یک نکته‌ی بسیار مهم در رابطه با دستگاه کنترل تردد چشمی

بسیاری از هموطنان عزیز ما هستند که دستگاه کنترل تردد چشمی را با دستگاه کنترل تردد چهره اشتباه می‌گیرند!
اگر شما با سرچ کردن کلمه‌ی “دستگاه کنترل تردد چشمی” به این مقاله هدایت شده‌اید اما نتوانستید اطلاعات مورد نیازتان را در این بخش پیدا کنید؛ احتمالا از همان دسته‌ای هستید که دستگاه چشم را با دستگاه تشخیص چهره می‌شناسید!
اصلا اشکالی ندارد!
شما در ادامه‌ی مقاله می‌توانید اطلاعات مورد نیازتان را پیدا کنید!

جمع‌بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا گیت‌های کنترل تردد را به طور کامل به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم که این دستگاه‌ها قرار است به چه دردتان بخورند!
از طرف دیگر چند نمونه از پرطرفدارترین دستگاه‌های کنترل تردد را مانند دستگاه کارتی، اثر انگشتی، عنبیه و چهره به همراه مزایا و معایب و حدود قیمت به شما معرفی کردیم.
شما برای دیدن قیمت‌های گیت کنترل تردد، می‌توانید با ثبت‌نام در سایت جهان گستر پارس در همین صفحه قیمت دستگاه حضور و غیاب و انواع دستگاه‌های کنترل تردد را مشاهده کنید!
خدمات پس از فروش شرکت را هم در این صفحه می‌توانید مطالعه کنید.
امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید! 🙂:: برچسب ها : گیت تردد کارکنان , گیت کنترل تردد ,
ن :
ت : دوشنبه 29 دی 1399

کسس کنترل اثر انگشتی چیست؟
دستگاه اکسس کنترل اثر انگشتی یکی از زیرمجموعه‌های دستگاه‌های اکسس کنترل است.
دستگاه اکسس کنترل هم همان گونه که احتمالا از اسم آن هم فهمیده‌اید؛ دستگاهی است که اجازه‌ی تردد و دسترسی به افراد می‌دهد.
احتمالا بارها در موقعیتی قرار گرفته‌اید که جا گذاشتن کلید در خانه یا محل کار، برایتان دردسر درست کرده و نیاز به کلیدساز برای باز کردن در، پیدا کرده‌اید!
نسل دستگاه‌های اکسس کنترل به بازار آمده‌اند تا این مشکل را برای شما برطرف کنند.
در این مقاله تصمیم داریم با دستگاه‌های کنترل دسترسی بیشتر آشنا شویم و یکی از پرطرفدارترین انواع آن، یعنی دستگاه کنترل دسترسی اثرانگشتی را بیشتر و بهتر بشناسیم.
اگر شما هم علاقه دارید درباره‌ی دستگاه کنترل دسترسی و مزایا و معایب آن بیشتر بدانید، تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید!

دستگاه اکسس کنترل چیست؟

دستگاه‌های اکسس کنترل، دستگاه‌هایی هستند که تردد اشخاص و اشیا را بدون دخالت نیروی انسانی کنترل می‌کنند.
هر روزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه‌های جدیدتری تولید می‌شود که سطح امنیت و آرامش زندگی انسان را بالا می‌برند و به کیفیت زندگی انسان، رنگ تازه‌ای می‌بخشند.
دستگاه‌های کنترل دسترسی هم، یکی از این دستگاه‌ها به شمار می‌آیند!
این دستگاه‌ها به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند که می‌توانند تعیین کنند چه شخصی در چه زمانی به کجا دسترسی باشد!
در حقیقت دستگاه‌های کنترل دسترسی، مجوزی را برای ورود و خروج افراد صادر می‌کنند و مدیران می‌توانند با تهیه‌ی این دستگاه‌ها، تردد پرسنل خود را کنترل کنند و با جلوگیری از ورود و خروج افراد متفرقه، امنیت سازمان خود را بهبود ببخشند.


ن :
ت : چهارشنبه 21 آبان 1399

دستگاه کنترل تردد کارتی، یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین سیستم‌های حضور و غیاب در کشور است.
عملکرد این دستگاه بدین صورت است که: کارتی برای کارمند صادر می‌شود و اطلاعات شخصی کارمند در آن کارت حضور و غیاب ذخیره می‌گردد.
در بعضی از سازمان‌ها با چاپ نام و سمت کارمند بر روی این کارت، از این کارت به عنوان کارت شناسایی افراد در سازمان استفاده می‌شود!

پس از ثبت اطلاعات کارمند بر روی کارت، کارمند برای ثبت زمان ورود و خروج خود کافی است هر زمان که به اداره وارد می‌شود و یا قصد خروج از اداره را دارد؛ با قرار دادن کارت بر روی دستگاه، تردد خود را ثبت کند.
مدیر سازمان نیز از طریق نرم‌افزار حضور و غیاب نصب شده بر روی سیستم خود، می‌تواند وضعیت تردد کارکنان را زیر نظر بگیرد و بر عملکرد آن‌ها نظارت داشته باشد.

جالب است بدانید دستگاه‌ حضور و غیاب، فرآیند محاسبه‌ی حقوق و دستمزد را برای حسابداران شرکت‌ها بسیار آسان کرد و خطای این مجموعه محاسبات را به شدت کاهش داد. همچنین این دستگاه به عنوان نسلی از اولین دستگاه‌های حضور و غیاب در کشور، توانست رضایت شغلی کارمندان را نیز برانگیزد. زیرا تمامی ساعات اضافه‌کار و تشویقی آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گرفت و هیچ موردی از قلم نمی‌افتاد.
بنابراین استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی، انگیزه‌ای مضاعف برای کارمندان سخت‌کوش و متعهد ایجاد کرد. البته در مقابل هم کارمندانی بودند که از روی کار آمدن این دستگاه‌ها به شدت ناراضی بودند.
زیرا از این به بعد ساخت و پاخت کردن آن‌ها با مسئولین حراست فایده‌ای نداشت و نمی‌توانستند در ساعات کاری از سازمان خود خارج شوند.
البته بگذریم از این‌که این نارضایتی زیاد به طول نینجامید و این کارمندان خبره (!) راه‌های تقلب فراوانی برای این دستگاه پیدا کردند!

دستگاه کارت زنی

شاید به دلیل صورت گرفتن همین تقلب‌هاست که این دستگاه‌های حضور و غیاب، امروزه دیگر طرفدار چندانی ندارد.


ن :
ت : پنجشنبه 21 اسفند 1399

فواید استفاده از گیت ورود و خروج در باشگاه

این تفاوت ها می توانند در زمینه کیفیت تصویر، میزان در هم ریختگی پشت زمینه، تغییرات تصاویری که باید تشخیص داده شود، در دسترس بودن یک معیار خوب برای تشخیص یا مطابقت تصاویر موجود با تصویر مورد نظر باشند. پس از پر شدن حافظه دستگاه باید تمامی این داده ها را که شامل اطلاعات تردد پرسنل است را حذف کرد تا دستگاه کار خود را از سر بگیرد. اگر سازمانی به دلیل ارزان بودن این دستگاه را خریداری نماید و پس از مدتی به تعداد بالای ۱۰۰۰ نفر پرسنل برسد، دیگر نمی تواند برای پرسنل جدید از این دستگاه استفاده نماید. اگر از او قدردانی نشود، قهر نمیکند چون او با انگیزهای مستقل و درونی خوب کار میکند و برای اینکه خوب کار میکند، نیازی به تشویق ندارد. اما امروزه با دستگاه های حضورغیاب جدید، شما حتما باید اثر انگشت خود را بر روی دستگاه قرار دهید تا صحت ورود شما به اداره و یا آن محیط آشکار شود. به طور کلی نور محیط کار معمولی بین ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ لوکس است، پس باید دستگاهی را انتخاب کرد که توانایی شدت نور بالای ۸۰۰۰ لوکس را داشته باشد. 29. در این فرم، از لیست روزهای هفته، روز «سه شنبه» را انتخاب نمایید.

http://dastgahhozorvaghiab.sharghblog.ir/post/150

کلیک • پنجشنبه- موظفی از ساعت 8:00 تا ساعت 12:00


 • با اجرای فایل Setup ، برنامه را نصب کنید


 • 1 ماه و 7 روز پیش


 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید


 • ایجاد یک فایل اکسل برای اطلاعات کارکنان


 • کنترل مانده مرخصی و تعیین شرایط انتقال در دوره و سال


 • 2دستگاه حضور و غیاب فراافزار مدل FARA AF_100


همچنین می توانند تقلب در حضور و غیاب را کاهش دهند، امنیت را افزایش دهند، شفافیت کار را حفظ کنند. در مجموعه های کاری مختلف حضور و غیاب به عنوان روشی برای افزایش بازده کاری و جلوگیری از تاخیر ورود کارمندان به محل کار صورت می گیرد. Yurii Holuzynets مدیرعامل شرکتRiddletag اظهار داشت: استفاده از دستگاه های تشخیص چهره سبب می شود تا مسافران به عبور از گیت ها سرعت بخشیده و همچنین از کلاهبرداری مالی جلوگیری کنند. اما از آنجا که روی لیزر موهای زائد حساسیت زیادی داشتم و نمیخواستم که هزینه ی الکی بدهم، تصمیم گرفتم تا قبل از هر چیزی در مورد دستگاه لیزر و بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران تحقیق کنم. این مسئله بارها و بارها توسط کاربران زیادی که از نوکیا ۶٫۱ پلاس استفاده میکردند، مطرح شد. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2. در بریتانیا هیچ قانون خاصی وجود ندارد که اختیار استفاده از تشخیص چهره را به پلیس بدهد و هیچ سیاست دولتی درباره استفاده از آن وجود ندارد.

بعلاوه اين اطمينان براي پرسنل حاصل مي شود که به هيچ عنوان حقي از آنها ضايع نشده و کليه حسابرسي ها طبق قانون و مقررات و ساعات ثبت شده در سيستم صورت مي گيرد. چگونه اثر انگشت را در دستگاه ثبت کنیم ؟ فقط کافی است مراحل نصب را تا انتها ادامه بدید. در هنگام قطع جریان برق ، باطری قابل شارژ تا حدود ۵ ساعت امکان استفاده از دستگاه را فراهم می کند. در نهایت با توجه به اولویت های خود مانند سرعت تشخیص بالا، امکانات کامل و مجهز بودن، الگوریتم های تشخیص قوی و مواردی از این قبیل، می­ توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. این دستگاه حضور و غیاب برای سازمان ها و شرکت های بزرگ انتخاب خوبی به حساب می اید. جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت و محصولات در کانال تلگرام افق عضو شوید. کمپانی سامسونگ دو سال پیش برای اولین بار از این قابلیت رونمایی کرد. این دستگاه حضور و غیاب قابلیت نمایش پیام های عمومی و شخصی و اسلایدر را هم دارا می باشد.

با خرید هر یک از دستگاه های حضور و غیاب از وبسایت دیاکالا , نرم افزار حضور و غیاب نسخه پایه را به صورت رایگان از دیاکالا هدیه بگیرید . این دستگاه از نظر ظاهری بسار زیبا طراحی شده و از اسقامت بالایی برخوردار هست ، بخشی از دستگاه از متال و بخشی از طلق می باشد ، کلیه پورت های ارتباطی در این دستگاه وجود دارد. مشکل بانک اطلاعاتی نرم افزار حضور و غیاب برای مواقعی هست sql server بر روی سیستم شما نصب نشده است. اولین دوربین مدار بسته که در این قسمت برای شما معرفی می کنیم دوربین مدار بسته Nest Hello می باشد. همچنین دوربین Infra-red جهت تشخیص در محل های تاریک در این دستگاه تعبیه شده است. با توجه به جنس تفلون و طراحی ویژه دستگاه، گوشت به دستگاه نمیچسبد و کبابی یکدست و هم وزن خواهید داشت. این دستگاه با داشتن امکاناتی چون کارت - تشخیص چهره، این دستگاه را به سخت افزاری منحصر به فرد تبدیل ساخته است. این دستگاه دارای دو دوربین دید در شب با کیفیت بالاست که تصاویر شما را در خود ذخیره کرده و بر اساس فاصله دو چشم کمتر از 1 ثانیه شما را شناسایی می کند. یکی از مزایای مهم و چشمگیر دستگاه این است که کمتر از نیم ثانیه اثر انگشت فرد مربوطه را شناسایی و تشخیص می دهد که این نشان از سرعت بالای این دستگاه بوده است. مجهز به سی پی یو Multi-Bio CPU 800 MHz است که عمل شناسایی اثرانگشت - کارت- تشخیص چهره را با سرعتی کمتر از ۱ ثانیه انجام می دهد.

البته دقت کنید که سخت گیری را خیلی بیش از حد شدید نکنید تا کارمند شما از کار زده شود و بیش از اندازه تحت فشار باشد. گارانتی واقعی به شما این اعتماد را میدهد که آیا شما یک دستگاه با کیفیت با قیمت مناسب و طول عمر بالا خریداری کرده اید یا خیر ! پس قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب علاوه بر قیمت به عواملی چون گارانتی و خدمات پس از فروش توجه ویژه ای داشته باشید. در این صفحه خلاصه ای از ویژگی های هر دستگاه (برند ویردی) را می توانید مطالعه نمایید. اکنون نوبت نصب درایور مربوط به دستگاه خریداری شده است که می توانید درایور آن را از طریق این صفحه دریافت کنید. این دوربین مدار بسته نیز قابلیت تشخیص چهره دارد و شما به راحتی می توانید از این دوربین مدار بسته استفاده کنید. مجموعه بتن سرمد می تواند در رابطه با دستگاه جدول وت به شما اطلاعات دقیق تری را برساند.

در ابتدا برای نصب درایور واسط (میان افزار) دستگاه اخذ اثر انگشت در سامانه ثبت الکترونیک اسناد (ثبت آنی) ، فایل FingerPrintMiddlewareSetup را از صفحه زیر دریافت کنید. پس از دریافت این فایل ، روی آن کلیک کنید. پس از دریافت درایور مربوطه ، آن را به کمک برنامه WinRAR از حالت فشرده خارج کرده و سپس با اجرا کردن آن ، درایور مربوطه را نصب کنید. فروش ابزار، قیمت خرید RBC411 علف زن موتوری 40سی سی از فروشگاه ابزار آلات … کردن در ظرفی جداگانه ترکیب شود و پس ا استفاده بنزین دستگاه تخلیه گردد. این دستگاه علاوه بر ثبت ورود و خروج پرسنل قابلیت باز کردن درب را نیز دارد. بسیاری از اوقات، ما میتوانیم اشتها و ولع خوردن را بعد از هر وعدهی غذایی کنترل کنیم. یکی از محصولات حضور و غیاب مهرپردازش سیستم تشخیص چهره-28513 می باشد. دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره RF800 دارای دو سنسور تخصصی برای شناسایی اثر انگشت دارد.

دستگاه کنترل دسترسي انواع مختلفی دارند که شما می‌توانید با توجه به نیاز و وضعیت سازمانتان، یکی از انواع آن را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید!
انواع مختلف دستگاه کنترل دسترسی عبارت‌اند از:

 • دستگاه کنترل دسترسی کارتی: موارد استفاده در پارکینگ‌های عمومی، گیت‌های مترو و سازمان‌هایی که سرعت فرآیند کنترل دسترسی برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد.
 • دستگاه اکسس کنترل با رمز عبور: نوع دیگری از دستگاه‌های کنترل دسترسی وجود دارد که کنترل تردد اشخاص را با استفاده از رمز عبور به انجام می‌رسانند.
  به این ترتیب که برای هر فرد، کدی در نظر گرفته می‌شود و فرد با وارد کردن رمز عبور، مجوز عبور از دستگاه و دسترسی به ناحیه‌ی طرف دیگر را خواهد داشت.
 • دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی: این نوع از دستگاه کنترل تردد، فرآیند تردد افراد را به کمک شناسایی اثر انگشت آن‌ها مورد بررسی قرار می‌دهد و اجازه‌ی تردد را برای افراد شناسایی شده صادر می‌کند.
 • دستگاه کنترل دسترسی تشخیص چهره: این نوع از دستگاه اکسس کنترل، اجازه‌ی تردد اشخاص را با شناسایی چهره‌ی آن‌ها معین می‌کند!
  سرعت این دستگاه نیز همانند دستگاه اکسس کنترل اثر انگشتی مقداری کند است و برای سازمان‌هایی که می‌خواهند فرآیند کنترل تردد در آن‌ها به سرعت انجام بپذیرد اصلا مناسب نیستند.
  ولی در عوض امنیت بسیار بالایی دارند و شما با استفاده از دستگاه کنترل دسترسي چهره می‌توانید اطمینان داشته باشید که هیچ فرد متفرقه‌ای وارد سازمان شما نخواهد شد!

 • سکنر اثر انگشت دست دوم

ن :
ت : چهارشنبه 21 آبان 1399

فواید استفاده از گیت ورود و خروج در باشگاه

این تفاوت ها می توانند در زمینه کیفیت تصویر، میزان در هم ریختگی پشت زمینه، تغییرات تصاویری که باید تشخیص داده شود، در دسترس بودن یک معیار خوب برای تشخیص یا مطابقت تصاویر موجود با تصویر مورد نظر باشند. پس از پر شدن حافظه دستگاه باید تمامی این داده ها را که شامل اطلاعات تردد پرسنل است را حذف کرد تا دستگاه کار خود را از سر بگیرد. اگر سازمانی به دلیل ارزان بودن این دستگاه را خریداری نماید و پس از مدتی به تعداد بالای ۱۰۰۰ نفر پرسنل برسد، دیگر نمی تواند برای پرسنل جدید از این دستگاه استفاده نماید. اگر از او قدردانی نشود، قهر نمیکند چون او با انگیزهای مستقل و درونی خوب کار میکند و برای اینکه خوب کار میکند، نیازی به تشویق ندارد. اما امروزه با دستگاه های حضورغیاب جدید، شما حتما باید اثر انگشت خود را بر روی دستگاه قرار دهید تا صحت ورود شما به اداره و یا آن محیط آشکار شود. به طور کلی نور محیط کار معمولی بین ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ لوکس است، پس باید دستگاهی را انتخاب کرد که توانایی شدت نور بالای ۸۰۰۰ لوکس را داشته باشد. 29. در این فرم، از لیست روزهای هفته، روز «سه شنبه» را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید • پنجشنبه- موظفی از ساعت 8:00 تا ساعت 12:00


 • با اجرای فایل Setup ، برنامه را نصب کنید


 • 1 ماه و 7 روز پیش


 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید


 • ایجاد یک فایل اکسل برای اطلاعات کارکنان


 • کنترل مانده مرخصی و تعیین شرایط انتقال در دوره و سال


 • 2دستگاه حضور و غیاب فراافزار مدل FARA AF_100


همچنین می توانند تقلب در حضور و غیاب را کاهش دهند، امنیت را افزایش دهند، شفافیت کار را حفظ کنند. در مجموعه های کاری مختلف حضور و غیاب به عنوان روشی برای افزایش بازده کاری و جلوگیری از تاخیر ورود کارمندان به محل کار صورت می گیرد. Yurii Holuzynets مدیرعامل شرکتRiddletag اظهار داشت: استفاده از دستگاه های تشخیص چهره سبب می شود تا مسافران به عبور از گیت ها سرعت بخشیده و همچنین از کلاهبرداری مالی جلوگیری کنند. اما از آنجا که روی لیزر موهای زائد حساسیت زیادی داشتم و نمیخواستم که هزینه ی الکی بدهم، تصمیم گرفتم تا قبل از هر چیزی در مورد دستگاه لیزر و بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران تحقیق کنم. این مسئله بارها و بارها توسط کاربران زیادی که از نوکیا ۶٫۱ پلاس استفاده میکردند، مطرح شد. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2. در بریتانیا هیچ قانون خاصی وجود ندارد که اختیار استفاده از تشخیص چهره را به پلیس بدهد و هیچ سیاست دولتی درباره استفاده از آن وجود ندارد.

بعلاوه اين اطمينان براي پرسنل حاصل مي شود که به هيچ عنوان حقي از آنها ضايع نشده و کليه حسابرسي ها طبق قانون و مقررات و ساعات ثبت شده در سيستم صورت مي گيرد. چگونه اثر انگشت را در دستگاه ثبت کنیم ؟ فقط کافی است مراحل نصب را تا انتها ادامه بدید. در هنگام قطع جریان برق ، باطری قابل شارژ تا حدود ۵ ساعت امکان استفاده از دستگاه را فراهم می کند. در نهایت با توجه به اولویت های خود مانند سرعت تشخیص بالا، امکانات کامل و مجهز بودن، الگوریتم های تشخیص قوی و مواردی از این قبیل، می­ توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. این دستگاه حضور و غیاب برای سازمان ها و شرکت های بزرگ انتخاب خوبی به حساب می اید. جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت و محصولات در کانال تلگرام افق عضو شوید. کمپانی سامسونگ دو سال پیش برای اولین بار از این قابلیت رونمایی کرد. این دستگاه حضور و غیاب قابلیت نمایش پیام های عمومی و شخصی و اسلایدر را هم دارا می باشد.

با خرید هر یک از دستگاه های حضور و غیاب از وبسایت دیاکالا , نرم افزار حضور و غیاب نسخه پایه را به صورت رایگان از دیاکالا هدیه بگیرید . این دستگاه از نظر ظاهری بسار زیبا طراحی شده و از اسقامت بالایی برخوردار هست ، بخشی از دستگاه از متال و بخشی از طلق می باشد ، کلیه پورت های ارتباطی در این دستگاه وجود دارد. مشکل بانک اطلاعاتی نرم افزار حضور و غیاب برای مواقعی هست sql server بر روی سیستم شما نصب نشده است. اولین دوربین مدار بسته که در این قسمت برای شما معرفی می کنیم دوربین مدار بسته Nest Hello می باشد. همچنین دوربین Infra-red جهت تشخیص در محل های تاریک در این دستگاه تعبیه شده است. با توجه به جنس تفلون و طراحی ویژه دستگاه، گوشت به دستگاه نمیچسبد و کبابی یکدست و هم وزن خواهید داشت. این دستگاه با داشتن امکاناتی چون کارت - تشخیص چهره، این دستگاه را به سخت افزاری منحصر به فرد تبدیل ساخته است. این دستگاه دارای دو دوربین دید در شب با کیفیت بالاست که تصاویر شما را در خود ذخیره کرده و بر اساس فاصله دو چشم کمتر از 1 ثانیه شما را شناسایی می کند. یکی از مزایای مهم و چشمگیر دستگاه این است که کمتر از نیم ثانیه اثر انگشت فرد مربوطه را شناسایی و تشخیص می دهد که این نشان از سرعت بالای این دستگاه بوده است. مجهز به سی پی یو Multi-Bio CPU 800 MHz است که عمل شناسایی اثرانگشت - کارت- تشخیص چهره را با سرعتی کمتر از ۱ ثانیه انجام می دهد.

البته دقت کنید که سخت گیری را خیلی بیش از حد شدید نکنید تا کارمند شما از کار زده شود و بیش از اندازه تحت فشار باشد. گارانتی واقعی به شما این اعتماد را میدهد که آیا شما یک دستگاه با کیفیت با قیمت مناسب و طول عمر بالا خریداری کرده اید یا خیر ! پس قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب علاوه بر قیمت به عواملی چون گارانتی و خدمات پس از فروش توجه ویژه ای داشته باشید. در این صفحه خلاصه ای از ویژگی های هر دستگاه (برند ویردی) را می توانید مطالعه نمایید. اکنون نوبت نصب درایور مربوط به دستگاه خریداری شده است که می توانید درایور آن را از طریق این صفحه دریافت کنید. این دوربین مدار بسته نیز قابلیت تشخیص چهره دارد و شما به راحتی می توانید از این دوربین مدار بسته استفاده کنید. مجموعه بتن سرمد می تواند در رابطه با دستگاه جدول وت به شما اطلاعات دقیق تری را برساند.

در ابتدا برای نصب درایور واسط (میان افزار) دستگاه اخذ اثر انگشت در سامانه ثبت الکترونیک اسناد (ثبت آنی) ، فایل FingerPrintMiddlewareSetup را از صفحه زیر دریافت کنید. پس از دریافت این فایل ، روی آن کلیک کنید. پس از دریافت درایور مربوطه ، آن را به کمک برنامه WinRAR از حالت فشرده خارج کرده و سپس با اجرا کردن آن ، درایور مربوطه را نصب کنید. فروش ابزار، قیمت خرید RBC411 علف زن موتوری 40سی سی از فروشگاه ابزار آلات … کردن در ظرفی جداگانه ترکیب شود و پس ا استفاده بنزین دستگاه تخلیه گردد. این دستگاه علاوه بر ثبت ورود و خروج پرسنل قابلیت باز کردن درب را نیز دارد. بسیاری از اوقات، ما میتوانیم اشتها و ولع خوردن را بعد از هر وعدهی غذایی کنترل کنیم. یکی از محصولات حضور و غیاب مهرپردازش سیستم تشخیص چهره-28513 می باشد. دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره RF800 دارای دو سنسور تخصصی برای شناسایی اثر انگشت دارد.

دستگاه کنترل دسترسي انواع مختلفی دارند که شما می‌توانید با توجه به نیاز و وضعیت سازمانتان، یکی از انواع آن را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید!
انواع مختلف دستگاه کنترل دسترسی عبارت‌اند از:

 • دستگاه کنترل دسترسی کارتی: موارد استفاده در پارکینگ‌های عمومی، گیت‌های مترو و سازمان‌هایی که سرعت فرآیند کنترل دسترسی برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد.
 • دستگاه اکسس کنترل با رمز عبور: نوع دیگری از دستگاه‌های کنترل دسترسی وجود دارد که کنترل تردد اشخاص را با استفاده از رمز عبور به انجام می‌رسانند.
  به این ترتیب که برای هر فرد، کدی در نظر گرفته می‌شود و فرد با وارد کردن رمز عبور، مجوز عبور از دستگاه و دسترسی به ناحیه‌ی طرف دیگر را خواهد داشت.
 • دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی: این نوع از دستگاه کنترل تردد، فرآیند تردد افراد را به کمک شناسایی اثر انگشت آن‌ها مورد بررسی قرار می‌دهد و اجازه‌ی تردد را برای افراد شناسایی شده صادر می‌کند.
 • دستگاه کنترل دسترسی تشخیص چهره: این نوع از دستگاه اکسس کنترل، اجازه‌ی تردد اشخاص را با شناسایی چهره‌ی آن‌ها معین می‌کند!
  سرعت این دستگاه نیز همانند دستگاه اکسس کنترل اثر انگشتی مقداری کند است و برای سازمان‌هایی که می‌خواهند فرآیند کنترل تردد در آن‌ها به سرعت انجام بپذیرد اصلا مناسب نیستند.
  ولی در عوض امنیت بسیار بالایی دارند و شما با استفاده از دستگاه کنترل دسترسي چهره می‌توانید اطمینان داشته باشید که هیچ فرد متفرقه‌ای وارد سازمان شما نخواهد شد!

 • اسکنر اثرانگشتی

ن :
ت : چهارشنبه 21 آبان 1399

سنسور تشخیص چهره ؛ امنیت بی نهایت

تلفن داخلي به منظور ارتباط با آيفون دستگاه مورد استفاده قرار مي گيرد. به منظور انتقال اطلاعات در اين حالت دستگاه از طريق کابل شبکه (Lan / Wireless Lan) به سرور و يا کامپيوتر به صورت موقت متصل مي شود و اطلاعات تردد موجود در آن تخليه مي شود. این دستگاه حضور و غیاب قادر است تا 500 اثر انگشت و 500 کارت را در حافظه خود ذخیره نماید، گفتنی است ظرفیت تردد برای این محصول 50000 بار تعریف شده است. در مورد حافظه این محصول نیز باید به32MB Flash و 8MB RAM اشاره داشت. همچنين امکان اتصال موقت دستگاه به کامپيوتر از طريق پورتهاي RS232 ، RS485 ، USB و يا انتقال اطلاعات به وسيله USB Flash Memory وجود دارد. ابتدا می بایست دستگاه گشت زنی را بر روی پایه شارژ قرار دهید و سپی از طریق کابل USB دستگاه را به کامپیوتر متصل نمایید. دستگاه حضور و غیاب بارکدی :این دستگاه حضور و غیاب ساده ترین مدل از دستگاههای حضور و غیاب می باشد وجهت مراکزی که تعداد پرسنل کمی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. 4- با يكنواخت بودن ميزان رطوبت گندم تنظيم والسها راحتتر بوده و كمتر احتياج به دستكاري و تنظيم مكرر دارند. واحد تنظيم كننده مقدار آب: اين دستگاه در مسير لوله ورودي آب به مارپيچ يا هم زن نصب ميگردد. نمزن اتوماتيك مقدار آب لازمه جهت رسيدن به رطوبت دلخواه را بصورت تمام اتوماتيك تنظيم مينمايد.
دستگاه Secure-IO يک مکمل امنيتي جهت ارتقاي سطح امنيتي سيستم هاي کنترل تردد است. کلیه دستگاههای حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان به همراه یک نسخه نرم افزار حضور و غیاب رایگان و یک نسخه نرم افزار حقوق و دستمزد پایه رایگان ارائه می شوند. Oct 15, 2015 - ساخت دستگاه های صنعتی و سیستم های مکانیکی و اتوماتیک و … ساخت انواع دستگاههای خطوط تولید جعبه کیک شیرینی پذیرفته می شود. امروزه همهی سازمانها، برای کنترل ساعات ورود و خروج، درخواست مرخصی و کنترل تردد کارمندان خود، به استفاده از دستگاههای حضور و غیاب روی آوردهاند. باتری در زمان قطع برق، برق مورد نیاز دستگاه را تامین می کند تا ورود خروج کارکنان با مشکل مواجه نشود. 2 سخنگوی … به همراه باطری UPS (با توان 6 تا 8 ساعت در زمان قطع برق). شرکت علم وصنعت، تولید کننده انواع ساعت حضوروغیاب ،ساعت،،نرم افزار ،ساعت های حضور … پس از تکمیل ثبت نام استفاده از پشتیبانی آنلاین امکان پذیر میباشد.


 • 6 ساعت پیش


 • On gait a biometric:progress and prospect


 • پسورد خود را وارد نمایید


 • هزینه دوربین مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره


 • تقویم : شمسی | میلادی


 • ساعت شروع کوچکتر از ساعت پایان باشد


 • "Pregnancy and Conception." WebMD. WebMD, n.d. Web. 5 Feb. 2017


از خصوصیات جالب توجه این محصول این که با دارا بودن منوی فارسی، تقویم شمسی و قابلیت نمایش نام پرسنل به فارسی برای استفاده ایرانیان نیز به طور مناسبی آماده شده است، به اضافه اینکه دارای سخنگوی فارسی نیز هست. توضیحات: نوع دستگاه (نام):دستگاه های تولید لیوان کاغذی نو یا دست دوم مارک دستگاه: … … تعمیر و نگهداری دستگاه لیوان کاغذی نصب و راه اندازی انواع دستگاه های تو. Jun 20, 2015 - سرمایه مورد نیاز و تعیین هزینه راه اندازی خط تولید درب و پنجره های upvc و آلومینیوم. Oct 17, 2015 - به گزارش سلام کمیجان، حمایت از کارگاه های تولید. کاربرد: در سالن های مطالعه کارگاه های صنعتی افرادی که با دستگاه های پر سر و صدا کار می کنند همانطور . به طور ویژه Veritime داده های غیبت را از Aesop می گیرد و مستقیما در برنامه کاری کارمندان اعمال میکند. اما در حالت اپلیکیشن، نحوه حضور و غیاب با استفاده از جی پی اس گوشی انجام می گردد.

این فرآیند تا حد زیادی شبیه به Face ID اپل است اما در ابعادی گستردهتر انجام میگیرد. در هنگام قطع جريان برق ، باطري قابل شارژ تا حدود 5 ساعت امکان استفاده از دستگاه را فراهم مي کند. با این وجود هرچه قیمتدستگاه حضور و غیاب بالاتر رود و شانس گرفتن خروجی را به مدیران یک شرکت فراهم کند، به طور قطع مشکلی با افزایش قیمتها نخواهند داشت. این دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی بعد پنجم دارای صفحه نمایش 2.8 اینچی رنگی است. دارای فرمرهای متنوع ، هم از لحاظ تعداد در قالب و هم از نظر اندازه. در خط اول با استفاده از تابع imread، فایل عکس مورد نظر را بارگذاری کرده و در قالب یک ماتریس 3 بعدی داخل متغییر image قرار میدهیم. نیمه هیدرولیک و تمام هیدرولیک تولید کننده انواع قالب وسمبه برای دستگاه بلوک زن و جدول زن به سفارش مشتری تولید کننده انواع میکسر بلوک .

امکاناتی که دستگاه حضور و غیاب در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد:

 • کنترل دقیق تردد پرسنل
 • سهولت در محاسبه‌ی دقیق حقوق و مزایای کارمند
 • به حداقل رساندن دخالت افراد غیر مسئول
 • جلوگیری از تقلب و زد و بند کارمندان در ثبت زمان ورود و خروج
 • سرمایه‌گذاری طولانی مدت برای سازمان با بازگشت سرمایه‌ی سریع
 • تهیه‌ و نگهداری آرشیو کاملی از زمان ورود و خروج پرسنل
 • کنترل و محاسبه‌ی دقیق اضافه‌کاری و کسر کار

دستگاه حضور و غیاب رادن


ن :
ت : يکشنبه 11 آبان 1399

نرم افزار اکسس کنترل ویسمن

سپس شما هر موقع اقدام به بازگشایی قفل گوشی کنید، دوربین گوشی اطلاعات موجود را با موارد ثبت شده مقایسه می کند و در صورت تطابق با نمونه ثبت شده اقدام به بازگشایی قفل گوشی می کند. این دوربین های مدار بسته در مقایسه با سایر دوربین هایی که وجود دارند هزینه نسبتا بالایی دارند و شما برای خرید آن باید بودجه زیادی داشته باشید. شناسایی افراد ناشناس: هنگامی که یک سازمان (به عنوان مثال اداره پلیس) می خواهد چهره ای را شناسایی کند، از الگوریتم هایی برای مقایسه آن چهره با پایگاه داده ای از چهره ها استفاده می کند. برنامه به اشتباه دو بخش از تصویر را به عنوان چهره شناسایی کردهاست. اما فرا افزار حسابی از خجالت این ایراد کسل کننده درآمد و سیر تا پیاز پروسه شناسایی را در نیم ثانیه ی ناقابل رفع و رجوع کرد . تا قبل از ارائه ی PCA برای تشخیص چهره, بیشتر کارها روی شناسایی ویژگی های بخشهای صورت مانند چشمها, بینی, دهان و … و تعریف روابط بین این اعضا متمرکز بود. مقاله او طوری طراحی شده بود که جزییات نه نمونه متمایز اثر انگشت را به زبان لاتین با استفاده از تصاویر و توضیحات مربوطه به نمایش میگذاشت. قفل چهره فرایند های اسکنر اثر انگشت، پین یا الگو برای باز کردن قفل گوشی ندارد.

همزمان در بریتانیا، نیروهای پلیس برخی مناطق به صورت آزمایشی از تکنولوژی تشخیص چهره برای پیدا کردن افراد در بین تماشاچیان راگبی و فوتبال، در خیابانهای شهر، در بزرگداشتها و جشنوارههای موسیقی استفاده میکنند. زیرا در هنگام تبدیل عکس رنگی به سیاه سفید، ابعاد آن تغییری پیدا نمیکند و در نتیجه مشخصات مکانی چهره نیز ثابت میماند. 3-وجود باطری UPS در دستگاه حضور و غیاب بسیار حایض اهمیت است در هنگام قطع برق این باطری UPS است که برق مورد نیاز دستگاه حضور و غیاب را تأمین می نماید. یک اسکنر خوب در هنگام ذخیره سازی تصویری از اثر انگشت باید آن را رمزگذاری کند. چگونه میتوان تشخیص داد که در تصویری چهره انسان وجود دارد یا نه؟ ویژگی های انتخاب شده عمدتاً حاصل ارزیابی های ذهن انسان بودند و پیاده سازی آنها کار مشکلی بود. این پیشرفت به گونه ای بود که آنها میتوانستند وضعیت کاری کارمندان را با رنگهای متمایز جهت اضافه کاری و یا کسر کار به طور مستقیم بر روی کارت حضور و غیاب مشخص نمایند.

 1. دارای راهنمای Online
 2. قابلیت حفظ اطلاعات دستگاه در صورت قطع برق و باطری
 3. امکان تعیین دو سطح دسترسی جهت کاربر و مدیر
 4. قابليت ذخيره سازي ۳,۰۰۰ اثر انگشت و ۱۰۰,۰۰۰ تردد
 5. امکان مشاهده احکام پرسنل زیر مجموعه
 6. ابعاد و اندازه ها
 7. بلوتوث نسخه 3.0

از این طریق پرسنل از کارتهای بدون تماس (RFID) جهت ثبت ورود و خروج استفاده می کنند. سنسور شناسایی چهره در این دستگاه به ویژگیهایی در چهره اهمیت می دهد که حداکثر انعطاف با تغییرات چهره یک فرد را داشته باشد. دوربین های مدار بسته امکانات و ویژگی های متعددی دارند و شما می توانید با توجه به نیاز خود یک دوربین مدار بسته مناسب برای خود انتخاب کنید. با داشتن یک منبع مناسب و معقول از عکس ها، این ویژگی باید برای بازکردن قفل تلفن با چهره شما به خوبی کار کند. البته همراه با دستگاه یک عدد DVD آموزشی و دفترچه راهنمای فارسی ارسال می شود که شما می توانید قبل از استفاده از دستگاه فیلم آموشی آن را ببینید. اگر فیلم های جنایی و پلیسی را دیده باشید فرآیند های تشخیص چهره را در این گونه فیلم ها دیده اید. اگر شما با برنامه های قفل چهره اندروید بیشتری آشنایی دارید و یا تجربه استفاده از این گونه برنامه ها را دارید می توانید تجربیات، نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

سپس نحوه استفاده از برنامه AutoInput برای قفل تشخیص چهره اندروید را آموزش می دهیم. برای فعال کردن Trusted Face و باز کردن دستگاه اندروید با استفاده از تشخیص چهره، باید وارد تنظیمات امنیتی گوشی خود شوید. اگر به قفل کردن اثر انگشت علاقمند هستید می توانید پست نحوه خاموش و قفل کردن صفحه نمایش اندروید با استفاده از حسگر اثر انگشت را مطالعه بفرمایید. برنامه IObit Applock به تازگی قفل چاپ اثر انگشت و قفل صفحه نمایش را برای محافت از حریم خصوصی اضافه کرده است. یک حافظه مربوط به ثبت ترددها و حافظه دیگر محل نگهداری نمونه اثر انگشت یا چهره می باشد. حجم محاسبات برای استخراج ویژگی های یک اثر انگشت بسیار بالا می باشد. دستگاه هایی که Android 8.0 Oreo دارند یک متن سبز خواهند دید که از شما می خواهد AutoInput را فعال کنید. بیشتر قسمت ها حداقل به مدیری برای بررسی این برگه ها قبل از ارائه به بخش کارپردازی نیاز دارند. شاید بدانید که در آن زمان بیشتر افراد در اروپا و آمریکا به جای داشتن کسب و کار شخصی در کارخانه های بزرگ مشغول به کار می ­شدند و کنترل تردد و ساعت حضور و غیاب کارکنان، اهمیت بالایی داشت.

اگر فایلهای شما در مسیر دیگری وجود دارند حتما آدرس صحیح فایل را در ابتدای کد وارد کنید و توجه داشته باشید که در آدرسها به جای استفاده از علامت Backslash از علامتSlash استفاده کنید. در سال 1888 نوع دیگری از دستگاه حضور و غیاب توسط دکتر الکساندر دی اختراع شد که به دستگاه حضور و غیاب دی شهرت یافت. Face ID و برنامه های مشابه: برای راه اندازی فیس ای دی (یا سیستم ها مشابه) رو تلفن همراهتان، عکس های مختلفی از صورت شما ثبت می شود و فاصله بین ویژگی های صورت را اندازه گیری می کند. نخستین کار در سیستم کنترل ورود و خروج پرسنل، جمعآوری اطلاعات تردد پرسنل با سرعت و دقت کافی میباشد. وصل می شود، ورود و خروج کارمندان را کنترل می کند. همین نکته باعث شده تا هنگامی که به امنیت بالا در سیستم­ های کنترل دسترسی نیاز است، تکنولوژی­ های بیومتریک بیش از پیش مورد توجه باشند. دستگاه حضور و غیاب بیومتریک به یک سنسور الکترونیک برای ثبت تصویر دیجیتالی الگوی اثر انگشت وابسته است. سنسور اثر انگشت خازنی نوعی از سنسور های اثر انگشت هستند که بجای استفاده از فناوری اپتیکال و یا فناوری های پیشرفته سنسور های پلیمری از مجموعه از خازن ها برای تشخیص الگو های آثار انگشت استفاده می کند.

مزایای نرم افزار حضور و غیاب تحت وب
• به روز رسانی مزمان تمامی نسخه‌ها
• امکان دسترسی تمامی کارمندان از طریق موبایل، تبلت یا کامپوتر به نرم افزار حضور و غیاب
• به روزرسانی همزمان تمامی نسخه‌ها
• امکانات نامحدود نرم‌افزار در صورت داشتن شرایط دسترسی

نرم افزار ثبت ساعت کاری


ن :
ت : چهارشنبه 15 مرداد 1399

نرم افزار اکسس کنترل ویسمن

سپس شما هر موقع اقدام به بازگشایی قفل گوشی کنید، دوربین گوشی اطلاعات موجود را با موارد ثبت شده مقایسه می کند و در صورت تطابق با نمونه ثبت شده اقدام به بازگشایی قفل گوشی می کند. این دوربین های مدار بسته در مقایسه با سایر دوربین هایی که وجود دارند هزینه نسبتا بالایی دارند و شما برای خرید آن باید بودجه زیادی داشته باشید. شناسایی افراد ناشناس: هنگامی که یک سازمان (به عنوان مثال اداره پلیس) می خواهد چهره ای را شناسایی کند، از الگوریتم هایی برای مقایسه آن چهره با پایگاه داده ای از چهره ها استفاده می کند. برنامه به اشتباه دو بخش از تصویر را به عنوان چهره شناسایی کردهاست. اما فرا افزار حسابی از خجالت این ایراد کسل کننده درآمد و سیر تا پیاز پروسه شناسایی را در نیم ثانیه ی ناقابل رفع و رجوع کرد . تا قبل از ارائه ی PCA برای تشخیص چهره, بیشتر کارها روی شناسایی ویژگی های بخشهای صورت مانند چشمها, بینی, دهان و … و تعریف روابط بین این اعضا متمرکز بود. مقاله او طوری طراحی شده بود که جزییات نه نمونه متمایز اثر انگشت را به زبان لاتین با استفاده از تصاویر و توضیحات مربوطه به نمایش میگذاشت. قفل چهره فرایند های اسکنر اثر انگشت، پین یا الگو برای باز کردن قفل گوشی ندارد.

همزمان در بریتانیا، نیروهای پلیس برخی مناطق به صورت آزمایشی از تکنولوژی تشخیص چهره برای پیدا کردن افراد در بین تماشاچیان راگبی و فوتبال، در خیابانهای شهر، در بزرگداشتها و جشنوارههای موسیقی استفاده میکنند. زیرا در هنگام تبدیل عکس رنگی به سیاه سفید، ابعاد آن تغییری پیدا نمیکند و در نتیجه مشخصات مکانی چهره نیز ثابت میماند. 3-وجود باطری UPS در دستگاه حضور و غیاب بسیار حایض اهمیت است در هنگام قطع برق این باطری UPS است که برق مورد نیاز دستگاه حضور و غیاب را تأمین می نماید. یک اسکنر خوب در هنگام ذخیره سازی تصویری از اثر انگشت باید آن را رمزگذاری کند. چگونه میتوان تشخیص داد که در تصویری چهره انسان وجود دارد یا نه؟ ویژگی های انتخاب شده عمدتاً حاصل ارزیابی های ذهن انسان بودند و پیاده سازی آنها کار مشکلی بود. این پیشرفت به گونه ای بود که آنها میتوانستند وضعیت کاری کارمندان را با رنگهای متمایز جهت اضافه کاری و یا کسر کار به طور مستقیم بر روی کارت حضور و غیاب مشخص نمایند.

 1. دارای راهنمای Online
 2. قابلیت حفظ اطلاعات دستگاه در صورت قطع برق و باطری
 3. امکان تعیین دو سطح دسترسی جهت کاربر و مدیر
 4. قابليت ذخيره سازي ۳,۰۰۰ اثر انگشت و ۱۰۰,۰۰۰ تردد
 5. امکان مشاهده احکام پرسنل زیر مجموعه
 6. ابعاد و اندازه ها
 7. بلوتوث نسخه 3.0

از این طریق پرسنل از کارتهای بدون تماس (RFID) جهت ثبت ورود و خروج استفاده می کنند. سنسور شناسایی چهره در این دستگاه به ویژگیهایی در چهره اهمیت می دهد که حداکثر انعطاف با تغییرات چهره یک فرد را داشته باشد. دوربین های مدار بسته امکانات و ویژگی های متعددی دارند و شما می توانید با توجه به نیاز خود یک دوربین مدار بسته مناسب برای خود انتخاب کنید. با داشتن یک منبع مناسب و معقول از عکس ها، این ویژگی باید برای بازکردن قفل تلفن با چهره شما به خوبی کار کند. البته همراه با دستگاه یک عدد DVD آموزشی و دفترچه راهنمای فارسی ارسال می شود که شما می توانید قبل از استفاده از دستگاه فیلم آموشی آن را ببینید. اگر فیلم های جنایی و پلیسی را دیده باشید فرآیند های تشخیص چهره را در این گونه فیلم ها دیده اید. اگر شما با برنامه های قفل چهره اندروید بیشتری آشنایی دارید و یا تجربه استفاده از این گونه برنامه ها را دارید می توانید تجربیات، نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

سپس نحوه استفاده از برنامه AutoInput برای قفل تشخیص چهره اندروید را آموزش می دهیم. برای فعال کردن Trusted Face و باز کردن دستگاه اندروید با استفاده از تشخیص چهره، باید وارد تنظیمات امنیتی گوشی خود شوید. اگر به قفل کردن اثر انگشت علاقمند هستید می توانید پست نحوه خاموش و قفل کردن صفحه نمایش اندروید با استفاده از حسگر اثر انگشت را مطالعه بفرمایید. برنامه IObit Applock به تازگی قفل چاپ اثر انگشت و قفل صفحه نمایش را برای محافت از حریم خصوصی اضافه کرده است. یک حافظه مربوط به ثبت ترددها و حافظه دیگر محل نگهداری نمونه اثر انگشت یا چهره می باشد. حجم محاسبات برای استخراج ویژگی های یک اثر انگشت بسیار بالا می باشد. دستگاه هایی که Android 8.0 Oreo دارند یک متن سبز خواهند دید که از شما می خواهد AutoInput را فعال کنید. بیشتر قسمت ها حداقل به مدیری برای بررسی این برگه ها قبل از ارائه به بخش کارپردازی نیاز دارند. شاید بدانید که در آن زمان بیشتر افراد در اروپا و آمریکا به جای داشتن کسب و کار شخصی در کارخانه های بزرگ مشغول به کار می ­شدند و کنترل تردد و ساعت حضور و غیاب کارکنان، اهمیت بالایی داشت.

دستگاه حضور غیاب کارتی

اگر فایلهای شما در مسیر دیگری وجود دارند حتما آدرس صحیح فایل را در ابتدای کد وارد کنید و توجه داشته باشید که در آدرسها به جای استفاده از علامت Backslash از علامتSlash استفاده کنید. در سال 1888 نوع دیگری از دستگاه حضور و غیاب توسط دکتر الکساندر دی اختراع شد که به دستگاه حضور و غیاب دی شهرت یافت. Face ID و برنامه های مشابه: برای راه اندازی فیس ای دی (یا سیستم ها مشابه) رو تلفن همراهتان، عکس های مختلفی از صورت شما ثبت می شود و فاصله بین ویژگی های صورت را اندازه گیری می کند. نخستین کار در سیستم کنترل ورود و خروج پرسنل، جمعآوری اطلاعات تردد پرسنل با سرعت و دقت کافی میباشد. وصل می شود، ورود و خروج کارمندان را کنترل می کند. همین نکته باعث شده تا هنگامی که به امنیت بالا در سیستم­ های کنترل دسترسی نیاز است، تکنولوژی­ های بیومتریک بیش از پیش مورد توجه باشند. دستگاه حضور و غیاب بیومتریک به یک سنسور الکترونیک برای ثبت تصویر دیجیتالی الگوی اثر انگشت وابسته است. سنسور اثر انگشت خازنی نوعی از سنسور های اثر انگشت هستند که بجای استفاده از فناوری اپتیکال و یا فناوری های پیشرفته سنسور های پلیمری از مجموعه از خازن ها برای تشخیص الگو های آثار انگشت استفاده می کند.

اگر از دستگاه‌های حضور و غیاب اثرانگشتی جهان گستر پارس استفاده می‌کنید، بگذارید یک خبر خوب به شما بدهم!دستگاه‌های حضور و غیاب اثرانگشتی جهان گستر پارس این قابلیت را دارند که به دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی نیز تبدیل شوند! پس لازم نیست شما دستگاه جدیدی را تهیه کنید و از آن برای حضور و غیاب کارمندانتان استفاده کنید!

از طرف دیگر با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب جهان گستر پارس، می‌توانید عملکرد دستگاه‌های حضور و غیاب خود را کامل کنید و دیگر نگذارید حتی کوچکترین عملکرد جز ترین کارمند شما از چشمان همانند عقابتان دور بماند! با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب امکان تقلب و سهل انگاری و اشتباه را در دستگاه‌های حضور و غیاب به صفر می‌رسانید!

کلیک کنید


ن :
ت : پنجشنبه 21 اسفند 1399


جهت سرعت بخشيدن به عمليات كاربر و كاهش مصرف پهناي باند ديتاهاي ارسال شده از سرويس در اپليكيشن به طور موقت تا خارج شدن اپليكيشن از حافظه دستگاه در Cashنگهداري مي شوند. بررسي موجودي كالا توسط نرم افزار انبار در تمام تاريخ ها. در حقيقت هدف اصلي نرم افزار هاي حضور و غياب، انجام محاسبات مربوط به كسر كار، اضافه كار و كاركرد كاركنان است. طبقه بندي مشخصات كالا و قطعات در انبارهاي متعدد. در نرم افزار حضور و غياب رايگان ويسمن امكان ثبت مشخصات كامل پرسنل از جمله اطلاعات شناسنامه اي- هويتي، شخصي، تحصيلي، سازماني، شغلي، نظام وظيفه، و … بدون محدوديت تعداد پرسنل وجود دارد. تعيين آدرس كالا در مشخصات كالا و نمايش در جستجوي كالا براي دسترسي آسان به محل فيزيكي كالاها. چاپ و ارسال به اكسل فهرست كالاها به همراه باركد كالا (چاپ باركد). خواندن وزن/مقدار كالا از باركد خوان (مناسب براي كاربراني كه با ترازوهايي ديجيتالي كار مي كنند).تمام نسخه هاي نرم افزار انبارداري ميزان داراي امكان كاركرد با دستگاه باركد خوان است. مهمترين و پركاربردترين روش هاي شناسايي افراد، روش هاي بايومتريك هستند كه با توجه به يكتا بودن فاكتورهاي شناسايي در آنها، امكان اشتباه و يا سوءاستفاده نخواهد بود. بك آپ گيري اتوماتيك توسط نرم افزار انبار با هر بار خروج از نرم افزار در مسير دلبخواه. در زمان ورود نرم افزار از شما اجازه تبادل اطلاعات و دسترسي به بخش اطلاع رساني هشدار ها و notifiction را دارد. سيستم، روزهاي كاري موجود در الگوي كاري انتخاب شده را با تقويم گروه كاري پرسنل مورد نظر بررسي مي كند. انجام سريع و سادهي فعاليتهاي مرتبط با فروش و پاسخ گويي سريع به مشتريان از ضرورتهاي هر كسب و كاري است. مشخص كردن انبار پيش فرض توسط كاربر جهت سريع تر شدن عمليات كاربران. باز كردن همزمان چند پنجره و تغيير اندازه پنجره ها توسط كاربر. از ديگر امكاناتي كه استفاده از اين دستگاه ها در اختيار مديران يك سازمان يا شركت قرار مي دهد، امكان تهيه گزارش در مورد تردد افراد در زمان هاي مشخص است.


اين سيستم كليه عمليات مورد نياز را كه قبلاً در قالب دفاتر و سيستمهاي دستي يا كاردكس انبار انجام ميگرفت را با اضافه نمودن آخرين استانداردهاي موجود بهصورت خودكار و با قابليتهاي بيشتر در اختيار شما قرار خواهد داد. گزارشات انبارگرداني و تعيين ميزان كسري و اضافي تعدادي و ريالي بر اساس موجودي تأييد شدۀ مديران در هر زمان ممكن. دستگاه حضور و غياب مانند هر دستگاه الكترونيكي ديگر ممكن است بعد از مدتي به مشكل بر خورده و نياز به پشتيباني و خدمات پس از فروش داشته باشد. هدف اصلي اين شركت از توليد نرم افزار انبارداري ثبت دقيق گردش كالا و امكان دسترسي به سادهترين و راحتترين شكل ممكن به گزارشات و امكان كنترل دقيق بر گردش كالا است. تخفيف ثابت و پلكاني … امكان اتصال با دستگاه هاي پوز بانكي. در نهايت درخواست هاي تاييد شده در صورت خريداري شدن با شماره درخواست به راحتي توسط انباردار ثبت ورود به انبار مي گردد و به موجودي كالا جهت تحويل به درخواست كننده اضافه مي گردد. در اين دستگاه كليه روش هاي شناسايي مثل تشخيص چهره ، تشخيص اثرانگشت و كارت بدون تماس به صورت يكجا به كار گرفته شده است. يكي از راههايي كه براي اين كار وجود دارد اين است كه بردار وزنهاي عكس ورودي را با بردار وزنهاي عكسهايي كه قبلاً به سيستم آموزش داده شده بودند مقايسه كنيم.

 1. درج و تغيير ساعات بصورت گروهي
 2. معابر نيويورك به سيستم تشخيص چهره مجهز ميشوند
 3. قابليت ثبت 100000 اثر انگشت و 10000 چهره كاربر(1:1)
 4. پشتيباني از Active Directory و SSO
 5. تجهيزات برقي
 6. تأييد درخواست مرخصي و ماموريت به صورت سيكل الكتريكي
 7. مشخصات افراد

گزارش كالاهايي كه به نقطه سفارش ، حداقل يا حداكثر موجودي رسيدهاند. گزارش مانده حساب مراكز هزينه تا تاريخ دلبخواه. مرتب سازي ورود/خروج از انبارها به ترتيب تاريخ بصورت خودكار. استفاده از مواد مصنوعي و روش جراحي دو روش مختلف پنهان سازي براي تغيير مشخصه ي چهره هستند. اگر ميخواهيد بدانيد براي اتوماسيون و هوشمند سازي باشگاه ورزشي علاوه بر نرم افزار به چه تجهيزات سخت افزاري نياز است، حتما به لينك مربوطه مراجعه فرماييد. در نرم افزار امكان پذير مي باشد. از اين رو شركت قادر بود به آساني در پايان هر هفته مقدار كاركرد هر كارمند را محاسبه نموده و بر اساس آن حقوق پرسنل را پرداخت نمايد. سيستم حضورو غياب كرده تا بتواند كمكي در راه رفع مشكلات مديران كشور نمايد. كاربران مي توانند درخواست خريد كالاهاي مورد نياز را ثبت نموده ، مدير(كاربري كه دسترسي تاييد دارد) ميتواند درخواست ها را تاييد و يا عدم تاييد نمايد و مقدار تاييد شده را مشخص نمايد. تعريف كالاهايي كه تاريخ مصرف دارند و ثبت تاريخ مصرفكالا در ورود به انبار و خروج از انبار.

ما در اين مطلب براي شما اين قابليت را تعريف مي كنيم و مزاياي استفاده از دوربين هاي مدار بسته اي كه اين قابليت را دارند براي شما معرفي مي كنيم. براي كسب اطلاعات بيشتر درباره اين دوره درخواست مشاوره خود را ارسال كنيد و يا با ما در تماس باشيد. اگر مي خواهيد از رايانه خود محافظت كنيد، اما شما خيلي تنبل هستيد تا به ياد داشته باشيد و هر زماني كه وارد سيستم شويد وارد شويد، سپس به نرم افزار تشخيص چهره توجه كنيد. 5-ابتدا يادگيري و بعد تست زني : جهت تذكر به ياد داشته باشيد كه هيچگاه قبل از يادگيري مبحثي به سراغ تست زني نرويد . بر اساس قوانيني كه وضع مي كنيد سامانه به طور خودكار قوانين پرداختي آن روز را اعمال ميكند. علاوه بر اين شما ميتوانيد از لينك زير كاتالوگ پكيج اتوماسيون باشگاه ورزشي افق را نيز دانلود كنيد. زمان پاسخ دهي دستگاه به كاربر نيز زير ۱ ثانيه است كه اين يكي از مزيت هاي تمام محصولات ويردي است.

معرفي كاربر با ايجاد سطح دسترسي هاي محدود به تعداد مورد نياز. مشخص بودن كاربر ثبت كننده هر تردد به صورتي كه اپراتور شيفت قبل نتواند اطلاعات اپراتور جاري را تغيير دهد. در اين بخش از آموزش نرم افزار محك ميآموزيم كه چگونه ميتوانيم سريال كالاها را در نرم افزار محك ثبت و پس از فروش آنها را پيگيري نماييم . تعريف كالاها از داخل فايل Excel. تعريف مراكز هزينه و ثبت خروج از انبار بابت هزينه و ورود به انبار برگشت هزينه. با سرعت و دقت بالاي اتوماسيون حضور و غياب كسرا دغدغه اي بابت كندي و خطا به دليل حجم بالاي اطلاعات نخواهيد داشت. همانطور براي يك كارگاه چوب يا مبلمان دستگاه اثر انگشت مناسب نخواهد بود و حتما بايد اين مجموعه از دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره استفاده كند. باسلام-در خصوص اخذ اسناد زندانيان در محل زندان و يا اخذ امضاي متعاملين بيمار در منزل با حضور نماينده دادستان باعنايت به عدم امكان اسكن نمودن اثر انگشت امضا كننده رويه به چه صورت خواهد بود؟

بهترین انتخاب این روزها برای شرکت‌های مختلفی که کارمندانشان با موضوع کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند این است که دستگاه‌های حضور و غیاب اثرانگشتی خود را به دستگاه‌های کارتی بدون تماس یا دستگاه‌های تشخیص چهره تبدیل کنند.

اگر شما دستگاه‌های حضور و غیاب جهان گستر پارس را تهیه کرده باشید؛ قطعا می‌دانید که دستگاه‌های اثرانگشتی شما قابلیت تبدیل شدن به دستگاه‌های حضور و غیاب کارت بدون تماس و تشخیص چهره را دارند.

منابع


ن :
ت : سه شنبه 7 مرداد 1399