سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی
بستن تبلیغات [X]
آموزش ثبت ورود و خروج كالا به كمك سريال


جهت سرعت بخشيدن به عمليات كاربر و كاهش مصرف پهناي باند ديتاهاي ارسال شده از سرويس در اپليكيشن به طور موقت تا خارج شدن اپليكيشن از حافظه دستگاه در Cashنگهداري مي شوند. بررسي موجودي كالا توسط نرم افزار انبار در تمام تاريخ ها. در حقيقت هدف اصلي نرم افزار هاي حضور و غياب، انجام محاسبات مربوط به كسر كار، اضافه كار و كاركرد كاركنان است. طبقه بندي مشخصات كالا و قطعات در انبارهاي متعدد. در نرم افزار حضور و غياب رايگان ويسمن امكان ثبت مشخصات كامل پرسنل از جمله اطلاعات شناسنامه اي- هويتي، شخصي، تحصيلي، سازماني، شغلي، نظام وظيفه، و … بدون محدوديت تعداد پرسنل وجود دارد. تعيين آدرس كالا در مشخصات كالا و نمايش در جستجوي كالا براي دسترسي آسان به محل فيزيكي كالاها. چاپ و ارسال به اكسل فهرست كالاها به همراه باركد كالا (چاپ باركد). خواندن وزن/مقدار كالا از باركد خوان (مناسب براي كاربراني كه با ترازوهايي ديجيتالي كار مي كنند).تمام نسخه هاي نرم افزار انبارداري ميزان داراي امكان كاركرد با دستگاه باركد خوان است. مهمترين و پركاربردترين روش هاي شناسايي افراد، روش هاي بايومتريك هستند كه با توجه به يكتا بودن فاكتورهاي شناسايي در آنها، امكان اشتباه و يا سوءاستفاده نخواهد بود. بك آپ گيري اتوماتيك توسط نرم افزار انبار با هر بار خروج از نرم افزار در مسير دلبخواه. در زمان ورود نرم افزار از شما اجازه تبادل اطلاعات و دسترسي به بخش اطلاع رساني هشدار ها و notifiction را دارد. سيستم، روزهاي كاري موجود در الگوي كاري انتخاب شده را با تقويم گروه كاري پرسنل مورد نظر بررسي مي كند. انجام سريع و سادهي فعاليتهاي مرتبط با فروش و پاسخ گويي سريع به مشتريان از ضرورتهاي هر كسب و كاري است. مشخص كردن انبار پيش فرض توسط كاربر جهت سريع تر شدن عمليات كاربران. باز كردن همزمان چند پنجره و تغيير اندازه پنجره ها توسط كاربر. از ديگر امكاناتي كه استفاده از اين دستگاه ها در اختيار مديران يك سازمان يا شركت قرار مي دهد، امكان تهيه گزارش در مورد تردد افراد در زمان هاي مشخص است.


اين سيستم كليه عمليات مورد نياز را كه قبلاً در قالب دفاتر و سيستمهاي دستي يا كاردكس انبار انجام ميگرفت را با اضافه نمودن آخرين استانداردهاي موجود بهصورت خودكار و با قابليتهاي بيشتر در اختيار شما قرار خواهد داد. گزارشات انبارگرداني و تعيين ميزان كسري و اضافي تعدادي و ريالي بر اساس موجودي تأييد شدۀ مديران در هر زمان ممكن. دستگاه حضور و غياب مانند هر دستگاه الكترونيكي ديگر ممكن است بعد از مدتي به مشكل بر خورده و نياز به پشتيباني و خدمات پس از فروش داشته باشد. هدف اصلي اين شركت از توليد نرم افزار انبارداري ثبت دقيق گردش كالا و امكان دسترسي به سادهترين و راحتترين شكل ممكن به گزارشات و امكان كنترل دقيق بر گردش كالا است. تخفيف ثابت و پلكاني … امكان اتصال با دستگاه هاي پوز بانكي. در نهايت درخواست هاي تاييد شده در صورت خريداري شدن با شماره درخواست به راحتي توسط انباردار ثبت ورود به انبار مي گردد و به موجودي كالا جهت تحويل به درخواست كننده اضافه مي گردد. در اين دستگاه كليه روش هاي شناسايي مثل تشخيص چهره ، تشخيص اثرانگشت و كارت بدون تماس به صورت يكجا به كار گرفته شده است. يكي از راههايي كه براي اين كار وجود دارد اين است كه بردار وزنهاي عكس ورودي را با بردار وزنهاي عكسهايي كه قبلاً به سيستم آموزش داده شده بودند مقايسه كنيم.

  1. درج و تغيير ساعات بصورت گروهي
  2. معابر نيويورك به سيستم تشخيص چهره مجهز ميشوند
  3. قابليت ثبت 100000 اثر انگشت و 10000 چهره كاربر(1:1)
  4. پشتيباني از Active Directory و SSO
  5. تجهيزات برقي
  6. تأييد درخواست مرخصي و ماموريت به صورت سيكل الكتريكي
  7. مشخصات افراد

گزارش كالاهايي كه به نقطه سفارش ، حداقل يا حداكثر موجودي رسيدهاند. گزارش مانده حساب مراكز هزينه تا تاريخ دلبخواه. مرتب سازي ورود/خروج از انبارها به ترتيب تاريخ بصورت خودكار. استفاده از مواد مصنوعي و روش جراحي دو روش مختلف پنهان سازي براي تغيير مشخصه ي چهره هستند. اگر ميخواهيد بدانيد براي اتوماسيون و هوشمند سازي باشگاه ورزشي علاوه بر نرم افزار به چه تجهيزات سخت افزاري نياز است، حتما به لينك مربوطه مراجعه فرماييد. در نرم افزار امكان پذير مي باشد. از اين رو شركت قادر بود به آساني در پايان هر هفته مقدار كاركرد هر كارمند را محاسبه نموده و بر اساس آن حقوق پرسنل را پرداخت نمايد. سيستم حضورو غياب كرده تا بتواند كمكي در راه رفع مشكلات مديران كشور نمايد. كاربران مي توانند درخواست خريد كالاهاي مورد نياز را ثبت نموده ، مدير(كاربري كه دسترسي تاييد دارد) ميتواند درخواست ها را تاييد و يا عدم تاييد نمايد و مقدار تاييد شده را مشخص نمايد. تعريف كالاهايي كه تاريخ مصرف دارند و ثبت تاريخ مصرفكالا در ورود به انبار و خروج از انبار.

ما در اين مطلب براي شما اين قابليت را تعريف مي كنيم و مزاياي استفاده از دوربين هاي مدار بسته اي كه اين قابليت را دارند براي شما معرفي مي كنيم. براي كسب اطلاعات بيشتر درباره اين دوره درخواست مشاوره خود را ارسال كنيد و يا با ما در تماس باشيد. اگر مي خواهيد از رايانه خود محافظت كنيد، اما شما خيلي تنبل هستيد تا به ياد داشته باشيد و هر زماني كه وارد سيستم شويد وارد شويد، سپس به نرم افزار تشخيص چهره توجه كنيد. 5-ابتدا يادگيري و بعد تست زني : جهت تذكر به ياد داشته باشيد كه هيچگاه قبل از يادگيري مبحثي به سراغ تست زني نرويد . بر اساس قوانيني كه وضع مي كنيد سامانه به طور خودكار قوانين پرداختي آن روز را اعمال ميكند. علاوه بر اين شما ميتوانيد از لينك زير كاتالوگ پكيج اتوماسيون باشگاه ورزشي افق را نيز دانلود كنيد. زمان پاسخ دهي دستگاه به كاربر نيز زير ۱ ثانيه است كه اين يكي از مزيت هاي تمام محصولات ويردي است.

معرفي كاربر با ايجاد سطح دسترسي هاي محدود به تعداد مورد نياز. مشخص بودن كاربر ثبت كننده هر تردد به صورتي كه اپراتور شيفت قبل نتواند اطلاعات اپراتور جاري را تغيير دهد. در اين بخش از آموزش نرم افزار محك ميآموزيم كه چگونه ميتوانيم سريال كالاها را در نرم افزار محك ثبت و پس از فروش آنها را پيگيري نماييم . تعريف كالاها از داخل فايل Excel. تعريف مراكز هزينه و ثبت خروج از انبار بابت هزينه و ورود به انبار برگشت هزينه. با سرعت و دقت بالاي اتوماسيون حضور و غياب كسرا دغدغه اي بابت كندي و خطا به دليل حجم بالاي اطلاعات نخواهيد داشت. همانطور براي يك كارگاه چوب يا مبلمان دستگاه اثر انگشت مناسب نخواهد بود و حتما بايد اين مجموعه از دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره استفاده كند. باسلام-در خصوص اخذ اسناد زندانيان در محل زندان و يا اخذ امضاي متعاملين بيمار در منزل با حضور نماينده دادستان باعنايت به عدم امكان اسكن نمودن اثر انگشت امضا كننده رويه به چه صورت خواهد بود؟

بهترین انتخاب این روزها برای شرکت‌های مختلفی که کارمندانشان با موضوع کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند این است که دستگاه‌های حضور و غیاب اثرانگشتی خود را به دستگاه‌های کارتی بدون تماس یا دستگاه‌های تشخیص چهره تبدیل کنند.

اگر شما دستگاه‌های حضور و غیاب جهان گستر پارس را تهیه کرده باشید؛ قطعا می‌دانید که دستگاه‌های اثرانگشتی شما قابلیت تبدیل شدن به دستگاه‌های حضور و غیاب کارت بدون تماس و تشخیص چهره را دارند.

منابع


ن :
ت : سه شنبه 7 مرداد 1399